Konferencje Lublin– Hotel Korona

Hotel Korona Spa & Wellness w Lublinie to idealne miejsce na organizację zarówno dużych konferencji biznesowych, jak i spotkań w mniejszym gronie.

Hotel Korona To elegancki czterogwiazdkowy hotel z basenem znany z gustownie zaaranżowanych wnętrz, w którym znajduje się aż 6 sal konferencyjnych – poznaj nasze sale konferencyjne, które mogą pomieścić 250 osób. Oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie i dodatkowe atrakcje, takie jak rozległy ogród, basen ze spa oraz bezpłatny parking na ponad 170 samochodów. Możemy zapewnić organizację pikniku firmowego lub dowolnej podobnej imprezy plenerowej tego typu w hotelowych ogrodach aż na 700 osób.

Dobrze wiemy o tym, że konferencja biznesowa to nie tylko spotkania w sali konferencyjnej. Zaproszeni goście będą mogli zrelaksować się spacerując po ogrodzie lub korzystając z basenu. Nasi Klienci, ich potrzeby i satysfakcja są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda zorganizowana u nas impreza odbyła się zgodnie z ustalonym wcześniej planem.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę Państwa imprezy, zostanie Wam przydzielony osobisty opiekun, który będzie czuwał nad jej prawidłowym przebiegiem. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizowana przez Was w naszym lubelskim hotelu konferencja okazała się sukcesem. Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację ważnej imprezy biznesowej, to dobrze trafiliście! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy.