Nagrobne ławki cmentarne

Ławka cmentarna to ważny dodatek do pomnika, pozwala osobom odwiedzającym groby swoich bliskich odpocząć po przebytej na cmentarz drodze i w zadumie oddać się modlitwie.

Ważną kwestią jest materiał, z którego ławka jest wykonana. Ze względu na to, że będzie ona przez cały czas na powietrzu, konieczne jest wykonanie jej z materiału, który zapewni odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak opady atmosferyczne czy niska lub wysoka temperatura. Pozwoli to na zachowanie ławki w dobrym stanie przez długi czas.

Pomniki na cmentarzu często ustawione są blisko siebie, a oddzielające je alejki są niezbyt szerokie. Warto więc zwrócić uwagę na miejsce, w którym ma stać ławka. Dobrym rozwiązaniem w przypadku niewielkiej przestrzeni jest wybór ławki składanej, która po złożeniu zajmie bardzo mało miejsca.

W ofercie posiadamy również ławki cmentarne tradycyjne, również takie ze schowkiem potrzebnym na przechowanie przedmiotów niezbędnych do pielęgnacji pomnika i przestrzeni wokół niego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, służymy pomocą i radą przy wyborze produktu.