Orto Optymist — ortodonta Lublin

Wady zgryzu są problemem dotykającym wielu osób. Dzisiejsza stomatologia oferuje jednak szereg możliwości przywrócenia zębów do prawidłowego położenia. Leczenie ortodontyczne jest wskazane nie tylko w celu poprawy estetyki uśmiechu, lecz przede wszystkim jest konieczne, aby zapobiec patologicznemu ścieraniu się zębów lub uniknąć nadmiernych obciążeń stawu skroniowo-żuchwowego. Leczenie wad zgryzu może polegać na noszeniu aparatu ortodontycznego wyciąganego lub stałego, a także może wymagać zabiegu chirurgicznego (w przypadku leczenia wad kostnych).

Centrum medyczne Orto Optymist w Lublinie zatrudnia wielu specjalistów z dziedziny ortodoncji, którzy po odpowiednim badaniu zaproponują najkorzystniejszą dla pacjenta formę leczenia. Indywidualne podejście do każdego przypadku pozwala na wdrożenie metod, które w danej sytuacji będą przynosiły najlepsze efekty. Specjalnie przeszkolony personel medyczny odpowie na wszystkie nurtujące pacjentów pytania oraz pomoże w zaplanowaniu leczenia. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwia profesjonalną i dokładną ocenę każdego przypadku z osobna.

Ortodonta z Orto Optymist Lublin wyróżnia się ogromną wiedzą, dużym doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do pacjentów. Prowadzone jest tam leczenie ortodontyczne osób w każdym wieku. Nowoczesne metody leczenia pozwalają natomiast na uzyskanie najlepszych efektów i cieszenie się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długi czas. Orto Optymist to gwarancja wspaniałych efektów leczenia ortodontycznego oraz satysfakcji z każdej odbytej wizyty.