Sprzątanie — firma RENDAR w gotowości!

Jeśli poszukujesz firmy sprzątającej, która zadba o obiekty, w których przebywasz, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kompleksowo zajmujemy się sprzątaniem, dopasowując je do wymogów panujących w Twojej jednostce.

Naszym celem są oczekiwania naszych klientów, dlatego dobieramy je indywidualnie do ich potrzeb. Sprawimy, że cenne dla Ciebie przedmioty czy powierzchnie nie ulegną zniszczeniu na skutek ich czyszczenia. Naszym priorytetem są nie tylko dokładnie wyczyszczone powierzchnie, ale również pozostawienie ich w doskonałej kondycji. To dlatego w naszej firmie używamy tylko wysokiej jakości środków czystości, które gwarantują blask i czystość, a pozostawione przedmioty wyglądają jak nowe – Rednar firma sprzątająca.

Zajmujemy się sprzątaniem, czyszczeniem, porządkowaniem, myciem obiektów znajdujących się wewnątrz budynków, jak również porządkowaniem i pielęgnacją zewnętrznych obiektów. To Ty wybierasz, czego aktualnie potrzebujesz, a my dopasowujemy się do Twoich potrzeb, indywidualnie ustalając plan działania. W swojej ofercie posiadamy także m.in. krystalizację marmurów, w którą wpisuje się renowacja posadzek kamiennych, czyli szlifowanie i polerowanie, dzięki któremu można uzyskać lustrzany połysk nawet na zniszczonej podłodze. Akrylowanie podłóg też ma swoje zalety, dlatego że poprzez nałożenie akrylu zabezpieczamy posadzkę, co przyczynia się do poprawy jej żywotności i zabezpieczeniem przed uszkodzeniami. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz ją odpowiednio do swoich potrzeb.