Firma sprzątająca – Szuru Buru Kłodzko

Profesjonalna firma sprzątająca Szuru Buru aktywnie działa na rynku już 5 lat. Mamy doświadczenie w sprzątaniu wielu różnych obiektów i miejsc takich jak: fabryki, sklepy, klatki schodowe, mieszkania. Do naszych obowiązków należy sprzątanie podstawowe oraz usługi specjalistyczne. Nasza oferta to:

1. Kompleksowe sprzątanie Kłodzko, biur i pomieszczeń socjalnych w firmach – pracujemy z wielką dokładnością, niezauważeni dla pracujących tam osób. Usługi wykonujemy cyklicznie, raz w miesiącu poddawane są kontroli koordynatora.

2. Maszynowe czyszczenie posadzek– oferujemy utrzymanie czystości w halach produkcyjnych, magazynowych i w sklepach wielkopowierzchniowych. Podczas trwania czynności związanych z czyszczeniem posadzek nie jest konieczne przerywanie procesów produkcyjnych.

3. Prace wysokościowe – wykonujemy prace na wysokościach takie jak: odśnieżanie dachów, mycie okien, mycie elewacji, zakładanie kolców na gołębie.

Ze względu na ogromne zainteresowanie Klientów tą częścią naszej oferty współpracujemy z zaprzyjaźnioną firmą specjalizującą się w pracach na wysokości.

4. Sprzątanie po remoncie/budowie, sprzątanie Polanica – zdajemy sobie sprawę z tego, że jest ono bardzo uciążliwe, dlatego współpracujemy z firmą, która oferuje usługi koparko-ładowarką i autem ciężarowym. Organizujemy również wywóz gruzu i nieczystości.

5. Sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących – lata naszej działalności dały nam możliwość przetestowania bardzo dużej ilości różnych środków chemicznych. Dzięki temu możemy pomóc w doborze odpowiednich środków do rodzaju zabrudzenia. Zajmujemy się sprzedażą środków do dezynfekcji, usuwania rdzy, a także czyszczenia tapicerki skórzanej, prania dywanów/wykładzin, czyszczenia elementów chromowanych i innych.

6. Inne usługi porządkowe – jeśli interesuje Cię usługa sprzątająca, która nie została wymieniona w powyższym opisie oferty zadzwoń i zapytaj. Zapraszamy do kontaktu z nami.