Plac zabaw z monitoringiem, poznaj ich ofertę

Każde małe dziecko powinno mieć możliwość spędzania dużej ilości czasu na placu zabaw. Dzięki temu będzie prawidłowo się rozwijać. Takie miejsce powinno więc znaleźć się wszędzie tam, gdzie mieszkają rodziny z małymi dziećmi. Władze miast, gmin oraz deweloperzy budujący osiedla mieszkaniowe powinni pamiętać o tym, aby o to zadbać.

To, że plac zabaw powstanie już jest istotne, ważne jest jednak również to, aby było to miejsce w pełni bezpieczne dla dzieci. Wszystkie elementy jego wyposażenia powinny być wykonane z bezpiecznych dla dzieci, a przy tym ekologicznych materiałów. Aby zapewnić bezpieczeństwo na jeszcze wyższym poziomie wskazane jest zainstalowanie na placu zabaw monitoringu. Wtedy takie miejsce będzie jeszcze bardziej chętnie odwiedzane przez rodziców wychowujących małe dzieci.

Montażem bezpiecznych placów zabaw zajmuje się firma SIMBA. Ma ona na koncie już wiele realizacji tego typu inwestycji i może przedstawić każdemu kolejnemu klientowi niezbędną dokumentację będącą dowodem na to, że materiały, z których wykonywane są urządzenia na placach zabaw, są bezpieczne dla dzieci. Firma posiada wszelkie konieczne atesty i zezwolenia. Jeżeli zleceniodawca ma swoją wizję tego, jak powinno wyglądać miejsce, w którym będą bawić się dzieci, może skonsultować ją z przedstawicielem firmy SIMBA. Może tutaj chodzić np. o montaż oryginalnego urządzenia, które jest rzadko spotykane na placu zabaw. Osoby kierujące tą firmą są otwarte nawet na nietypowe propozycje.

Istnieje możliwość wykonania specjalnie dla klienta realistycznie wyglądającej wizualizacji placu zabaw. W ofercie znajduje się również zamontowanie monitoringu. Nie jest to obowiązkowe, należy jednak stwierdzić, że znacznie zwiększa bezpieczeństwo tego miejsca, podnosi również poziom zaufania rodziców. Oczywiście wszyscy mają nadzieję, że do niczego złego na placu zabaw nie dojdzie, w razie gdyby jednak miał tam miejsce nieszczęśliwy wypadek lub też popełniono tam przestępstwo, nagranie będzie ważnym dowodem w prowadzonym postępowaniu w tej sprawie. Firma SIMBA zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych jej ofertą.