Przewóz przesyłek na trasie Irlandia-Polska oraz w odwrotnym kierunku.

Przebywasz w tym momencie w Irlandii i planujesz wysłanie paczki do rodziny, która mieszka w Polsce? A może chcesz nadać przesyłkę w odwrotnym kierunku? Kurieremila.pl ma dla Ciebie ciekawą ofertę. Działamy na rynku już od dłuższego czasu i zdobyliśmy duży szacunek wśród naszych klientów. Sam możesz się o tym przekonać, w internecie znajdziesz wiele pozytywnych komentarzy na temat naszej działalności, których autorami są zadowoleni z naszych usług klienci.

Siedziba firmy znajduje się w Żarach, jednak zasięg naszego działania obejmuje praktycznie cały kraj. Nasza specjalność to przewóz paczek pomiędzy Polską a Irlandią, Irlandia Polska paczki, przesyłki, kurier. Możemy jednak zrealizować zamówienie dotyczące innego kraju należącego do UE. Posiadamy pojazdy przystosowane do transportu przedmiotów o różnych wymiarach i ciężarze. Przewieziemy zarówno niewielką paczkę, jak i duży, ciężki mebel czy też instrument muzyczny typu fortepian. Jesteśmy w stanie przetransportować również samochód lub motocykl. Działamy w taki sposób, że przesyłkę przejmujemy pod wskazanym przez naszego klienta adresem i zawozimy ją dokładnie w to miejsce, gdzie mieszka osoba, która ją odbierze. Porównując cenę naszych usług z ofertą konkurencyjnych firm działających w tej branży z pewnością zauważysz, że jest ona niezwykle korzystna.

Jako nasz klient będziesz poproszony o zastosowanie się do kilku zaleceń. Planujesz wysłanie paczki z zawartością wrażliwą na uszkodzenia? Zapakuj ten przedmiot w taki sposób, aby zminimalizować to ryzyko. Umieść też na nim wyraźny komunikat o konieczności zachowania szczególnej ostrożności wobec tej przesyłki. Zanim nasz kierowca wyruszy w drogę, niech razem z Tobą sprawdzi, czy na pewno wszystko to, co miało być przewiezione, faktycznie zostało zapakowane i umieszczone w należącym do Kurieremila.pl samochodzie transportowym. Czasem okazuje się, że czegoś brak lub też niektóre przedmioty nie zostały właściwie zabezpieczone przed możliwymi skutkami długiej podróży.

Kiedy auto ruszy w drogę, będzie już za późno na skorygowanie ewentualnych błędów. Zainteresował Cię ten artykuł? Chciałbyś skorzystać z oferowanej przez nas usługi? Czekamy na telefon od Ciebie. Po tym, gdy udzielisz nam informacji dotyczących Twojego miejsca zamieszkania, rodzaju i ilości przedmiotów przeznaczonych do wysyłki, szybko i sprawnie zorganizujemy ich transport. Jeżeli skorzystasz już z naszej oferty i będziesz zadowolony, że wybrałeś właśnie naszą firmę, możesz wspomnieć o nas swoim bliskim oraz znajomym. Wielu naszych klientów trafiło do nas właśnie dlatego, że polecił nas ktoś z ich bliskiego otoczenia. Wejdź na naszą stronę internetową, zapoznaj się z umieszczonym tam opisem oferty, a następnie zadzwoń.